tel. +48 501 000 726, +48 501 001 071

Aqua Slim

Aqua Slim to innowacyjne połączenie terapii wodą, łączące zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli z nieobciążającym stawów treningiem na rowerze.

Aqua Slim przynosi rezultaty dla osób w każdym wieku, zarówno dla osób oczekujących estetycznych zmian, jak i dla tych, którzy oczekują relaksu podczas ćwiczeń fizycznych. Aqua Slim pozwala cieszyć się zaletami hydromasażu, jednocześnie pozbywając się zbędnych kilogramów i cellulitu. Aqua Slim to połączenie 4 elementów w jednej kapsule: roweru, wody, hydromasażu i ozonu.

Efekty ćwiczeń na Aqua Slim

Ćwiczenia fizyczne podczas sesji na Aqua Slim poprawiają krążenie limfy, dają efekt drenażu oddziałującego na tkankę tłuszczową. Korzystanie z rowerku w połączeniu z hydrostatycznym oporem wody prowadzi do wymiernych efektów bez konieczności bardzo intensywnego treningu fizycznego. Ćwiczenia na Aqua Slim szybko prowadzą do osiągnięcia świetnych rezultatów w walce z cellulitem. 16 dysz masujących skierowanych na czułe strefy dzięki drenażowi, który aktywuje system limfatyczny, skutecznie niweluje pomarańczową skórkę. Efektem korzystania z roweru, zintensyfikowanego regulowanym oporem, jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie. Ozon uwalniany w trakcie zabiegu powoduje większe dotlenienie komórek ciała, przez co ma działanie zbliżone do mikropeelingu.


Funkcjonalność

  1. Odchudzanie
    Odchudzanie
  2. Ozonoterapia
    Ozonoterapia