HydroShape

HydroShape to innowacyjne połączenie terapii wodą, łączące zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli z nieobciążającym stawów treningiem na rowerze.
HydroShape przynosi rezultaty dla osób w każdym wieku, zarówno dla osób oczekujących estetycznych zmian, jak i dla tych, którzy oczekują relaksu podczas ćwiczeń fizycznych. HydraShape pozwala cieszyć się zaletami hydromasażu jednocześnie pozbywając się zbędnych kilogramów i cellulitu.
HydroShape to połączenie 4 elementów w jednej kapsule: roweru, wody, hydromasażu i ozonu.

Efekty ćwiczeń na HydroShape

Ćwiczenia fizyczne podczas sesji na HydroShape poprawiają krążenie limfy,  dają efekt drenażu oddziałującego na tkankę tłuszczów. Korzystanie z rowerku w połączeniu z hydrostatycznym oporem wody prowadzi do wymiernych efektów bez konieczności bardzo intensywnego treningu fizycznego. Ćwiczenia na HydroShape szybko prowadzą do osiągnięcia świetnych rezultatów w walce z cellulitem. 16 dysz masujących skierowanych na czułe strefy, skutecznie niwelując efekty pomarańczowej skórki, dzięki efektowi drenażu, który aktywuje system limfatyczny. Efektem korzystania z roweru , zintensyfikowanego regulowanym oporem, jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie. Ozon uwalniany w trakcie zabiegu, powoduje większe dotlenienie komórek ciała , przez co ma działanie zbliżone do mikropeelingu.


 

Funkcjonalność