Body Evolution Concept

Body Evolution Concept to kompletny, gotowy i sprawdzony pomysł na biznes, który jednocześnie umożliwia kreowanie i dalsze rozwijanie marki. Gwarantujemy pomoc w każdym aspekcie i na każdym etapie działania studia bez żadnych opłat wstępnych. Nie partycypujemy również w zyskach naszych partnerów.

 

Body Evolution to coś więcej niż fitness, kosmetyki czy odchudzanie. To kompleksowe działanie, które dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, odpowiednio dobranych kosmetyków i suplementów diety skutecznie wyszczupla i modeluje sylwetki naszych klientów, a także zmienia ich nawyki żywieniowe. Pracujemy na najwyższej jakości polskich urządzeniach, które są rozpoznawalne i doceniane na całym świecie.

Z powodzeniem prowadzimy Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki. Sekretem naszego sukcesu jest know-how, które zbudowaliśmy i sprawdziliśmy na setkach klientów korzystających z naszych usług, a przede wszystkim innowacyjny sprzęt, na którym pracujemy.

Pragnąc podzielić się naszym pomysłem na biznes utworzyliśmy Body Evolution Concept i jednocześnie zostaliśmy dystrybutorem urządzeń wyszczuplająco-modelujących sylwetkę. Urządzenia te świetnie sprawdzają się jako wyposażenie siłowni, salonów modelowania sylwetki, gabinetów SPA i wellness, a także hoteli, które chcą poszerzyć zakres swoich usług. Dodatkowo linia urządzeń łączy w sobie elegancję i nowoczesność, dlatego sprawdzi się w każdym wnętrzu.


Jeśli tak jak my, jesteś osobą przedsiębiorczą, aktywną i chcesz prowadzić własny dochodowy biznes – zapraszamy do współpracy >>
Zobacz nasze salony >>