Wynajem sprzętu

Kriolipoliza Cooltech

Kriolipoliza to nowoczesna,skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie.Usuwanie tłuszczu poprzez zamrażanie odkryte zostało przez dermatologów z Harvard Medical School, którzy potwierdzili, że podskórne komórki tłuszczowe są zdecydowanie bardziej podatne na działanie zimna niż inne tkanki.
Udowodnili, że miejscowe chłodzenie tkanek w kontrolowanych warunkach pozwala na pozbycie się podskórnego tłuszczu bez negatywnego wpływu na organizm.

Kriolipoliza Cooltech
Cooltech gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu dzięki wykorzystaniu zjawiska kriolipolizy ? naturalnego procesu usuwania z organizmu komórek tłuszczowych uszkodzonych w wyniku długotrwałego poddania temperaturom w zakresie minus 6-8 stopni.CoolTech stanowi bardzo dobrą alternatywę dla Liposukcji, jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji. Efekt odchudzania jest trwały, a zabieg nie wymaga powtarzania.

Wyszczuplanie poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych to bezinwazyjna metoda, która naprawdę niszczy komórki tłuszczowe, posiada komplet badań klinicznych i wszystkie wymagane certyfikaty dla urządzenia medycznego. CoolTech kriolipoliza pozwoli ci szybko odchudzić brzuch, uda, biodra, plecy, ramiona.Możesz pozbyć się boczków, bryczesów, oponki i wałka pod biustem już po jednym zabiegu, który nie wymaga rekonwalescencji.Z CoolTech schudniesz w cztery tygodnie bez diety i ćwiczeń. Metoda gwarantuje brak efektu jojo ? rezultat odchudzania pozostanie już z Tobą na zawsze

Maximus

MAXIMUS Trilipo to nowoczesne, kompleksowe i nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do efektywnego modelowania sylwetki,redukcji cellulitu i wyraźnej poprawy kondycji i napięcia skóry.

Maximus Jest jedynym na rynku nowatorskim urządzeniem, które działa jednocześnie na czterech poziomach tkanki ludzkiej: naskórek, skóra właściwa, komórki tłuszczowe i mięśnie.Możliwe jest to poprzez synergiczne działanie dwóch technologii ? trójpolarnej fali radiowej (TriPolar RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA) i TriFractional co daje możliwość kompleksowego oddziaływania na organizm ludzki.Maximus podgrzewa skórę właściwą,skracając włókna kolagenowe oraz stymulując produkcję nowych. Skutkiem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia oraz zagęszczenie skóry

Trilipo? RF rozgrzewa komórki tłuszczowe, upłynniając ich zawartość. Jednoczesne uruchomienie opatentowanego rozwiązania Trilipo? DMA (mechanicznej aktywacji mięśni) powoduje drenaż limfatyczny, który pomaga opróżnić płynną zawartość komórek tłuszczowych. Wspomaga krążenie i dotlenia komórki. Efektem jednoczesnego zastosowania tych dwóch technologii jest utrata centymetrów w obwodzie oraz wymodelowanie sylwetki.Po zabiegu urządzeniem Maximus skóra twarzy, szyi, a także sylwetki staje się napięta i odmłodzona, a ciało lub owal twarzy wymodelowane. Zwiększa się cyrkulacja krwi ? co optymalizuje dotlenienie i detoksykację tkanek.Metoda redukcji zmarszczek i wyszczuplania figury urządzeniem Maximus jest skuteczna i bezpieczna. Nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.Efekt widoczny jest od razu po zabiegu ale w celu uzyskania trwałego, optymalnego efektu, zaleca się wykonanie około 6-8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to nowa,rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Posiada szerokie spektrum zastosowań.przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry)problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa)dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry regeneracja skóry narażonej na zanieczyszczenia znajdujące się w miejskim powietrzu redukcja zmarszczek w okolicach oczu, efektu opuchnięcia oraz likwidacja cieni pod oczami https://nianio.com.pl/oczyszczanie-wodorowesposob-na-idealna-cere-2/

Etap pierwszy ? oczyszczanie wodorowe Redukuje i neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za starzenie się skóry.
Etap drugi ? eksfoliacja delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków.
Etap trzeci ? infuzja, po dokładnym oczyszczeniu skóry wykonujemy infuzję. Podczas zabiegu wprowadzamy substancje aktywne w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników.
Etap czwarty ? wtłaczanie substancji aktywnych za pomocą głowicy ultradźwiękowej.Ultradźwięki zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne oraz polepszają metabolizm komórkowy.
Etap piąty ? fala radiowa bipolarna. Przegrzanie włókien kolagenowych , prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności oraz owalu twarzy.
Etap szósty ? masaż głowicą ?zimny młotek?Zakończeniem zabiegu jest chłodzący masaż zimną głowicą. Pozwala on ukoić skórę, obkurczyć naczynia krwionośne oraz zniwelować ewentualne zaczerwienienia.

Jak pracujemy?

 • Montaż iszkolenie w cenie wynajmu
 • Elastyczne godziny dostarczenia sprzętu (pracujemy 7 dni w tygodniu od 7 do 22)
 • Dojazd i odbiór w godzinach wskazanych przez Klienta w promieniu 50 km od Warszawy GRATIS
 • Zdalna pomoc kosmetologa
 • Karty zabiegowe (zgody)
 • Materiały marketingowe (zdjęcia, ulotki w wersji elektronicznej)
 • Instrukcja obsługi
 • BEZKOSZTOWA możliwość odwołania rezerwacji
 • REZERWACJE wstępne nawet na 6 miesięcy
 • Pełne ubezpieczenie
 • Dwie duże głowice, głowica do podbórdka oraz głowica doubel

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!